Warszawa Business Run 2017

P1040012

Pobiegłam trzeci raz!

Warszawa Business Run to charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety organizowany jednocześnie w kilku miastach Polski. Uczestnicy wspierają podopiecznych m.in. Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, która na co dzień pomaga osobom, poddanym amputacjom. Oprócz realizacji celu charytatywnego bieg promuje również zdrowy styl życia, integruje środowisko biznesowe i promuje Warszawę jako miasto przyjazne mieszkańcom.

W czwartek, 31 sierpnia, z racji tego, że byłam kapitanem drużyny, odebrałam pakiety startowe dla naszego teamu. Niestety były do odebrania w Galerii Mokotów. Niestety dla mojego portfela… bo poszłam jeszcze na zakupy. A mówiąc całkiem serio, wszystko odbyło się bardzo sprawnie, tegoroczna organizacja była na najwyższym poziomie. Zakupy też się udały 🙂

Bieg startował w niedzielę 3 września o 10:30 i każdy z uczestników miał do przebiegnięcia 4,2 km, przekazując na mecie pałeczkę kolejnej osobie. Jako sztafeta, łącznie mieliśmy do przebiegnięcia 21 km. 

Jedynym minusem był deszcz. Cały dzień padało… jednak nasza firma zadbała o przyjemną strefę kibica i mimo beznadziejnej pogody świetnie się bawiliśmy.

WBR 2017

Oby więcej takich akcji!

P1040010

A Wy biegliście?

Pobiegniecie w kolejnej edycji?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s